Kontakti

Conty plus Lučko

Karlovačka Cesta 100
Tel: 01/ 6548-333, Fax: 01/ 6548-220
e-mail: conty@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -19.30 h
Sub: 08.00 – 14.00 h

Podaci o tvrtki

OIB: 62964458165
Matični broj: 1600931
Žiro-Račun:
ERSTE: 2402006-1100074162
HYPO: 2500009-1101002737
ERSTE-BANKA: HR7324020061100074162
SBERBANK: HR192503007110002730

motywy html


Conty plus Sesvete

Ljudevita Posavskog 8
Tel: 01/6278-280, Fax: 01/ 6278-279
e-mail: sesvete@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 07.30 -19.30 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html


Conty plus Pula

Industrijska 4
Tel: 052/ 382-990, Fax: 052/ 382-991
e-mail: pula@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -16.00 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html


Conty plus Rijeka

Industrija zona R27 bb
Tel: 051/ 628-600, Fax: 051/ 373-046
e-mail: rijeka@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -17.00 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html


Conty plus Zadar

Gaženička cesta bb
Tel: 023/ 342-139, Fax: 023/ 342-146
e-mail: zadar@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -16.00 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html


Conty plus Osijek

Vinkovačka 68
Tel: 031/ 271-084, Fax: 031/ 274-694
e-mail: osijek@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -18.00 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html


Conty plus Split

Hektorovićeva 38
Tel: 021/ 244-710, Fax: 021/ 244-854
e-mail: split@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -17.30 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html


Conty plus Sarajevo

Bačići 14a
Tel: +387 33/ 465-663, Fax: +387 33/ 465-997
e-mail: sarajevo@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08.00 -16.30 h
Sub: 08.00 – 13.00 h

motywy html