Conty plus Zagreb

Karlovačka cesta 100, 10250 Lučko
Tel: 01/ 6548-333, Fax: 01/ 6548-220
e-mail: conty@conty.hr

Radno vrijeme:
Pon-pet: 08 -19.30 h
Sub: 08 -14 h

Podaci o tvrtki

OIB: 62964458165
Matični broj: 1600931
Žiro-Račun:
ERSTE: 2402006-1100074162
HYPO: 2500009-1101002737
ERSTE-BANKA: HR7324020061100074162
SBERBANK: HR1925030071100027301

Conty plus Sesvete

Ljudevita Posavskog 8, 10360 Sesvete
Tel: 01/6278-282, Fax: 01/ 6278-279
e-mail: sesvete@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 7.30 -19.30 h
Sub: 08 -13 h

Conty plus Pula

Industrijska 4, 52100 Pula
Tel: 052/ 382-990, Fax: 052/ 382-991
e-mail: pula@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 08 -17 h
Sub: 08 -13 h

Conty plus Rijeka

Martinkovac bb, 51000 Rijeka
Tel: 051/ 628-600, 373-048, Fax: 051/ 373-046
e-mail: rijeka@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 08 -17 h
Sub: 08 -13 h

Conty plus Zadar

Gaženička c.bb, 23000 Zadar
Tel: 023/ 342-139, Fax: 023/ 342-146
e-mail: zadar@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 08 -16 h
Sub: 08 -13 h

Conty plus Osijek

Vinkovačka 68, 31000 Osijek
Tel: 031/ 271-084, Fax: 031/ 274-694
e-mail: osijek@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 08 -18 h
Sub: 08 -13 h

Conty plus Split

Hektorovićeva 38, 21210 Solin
Tel: 021/ 244-710, Fax: 021/ 244-854
e-mail: split@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 08 -16 h
Sub: 08 -13 h

Conty plus Sarajevo

Kurta Schorka 8, 71000 Sarajevo
Tel: +387 33/ 465-663, Fax: +387 33/ 465-997
e-mail: sarajevo@conty.hr

Radno vrijeme

Pon-pet: 08 -16 h
Sub: 08 -13 h